Aktualności

Maltański Klub Rodzinny w Katowicach i Las w słoiku.

21/10/2023 


Warsztaty „Las w słoiku”, które odbyły się 20 pażdziernika 2023 w Katowickim Klubie Rodzinnych, były niezwykłym doświadczeniem, które połączyło uczestników klubu rodzinnego w tworzeniu pięknych kompozycji roślinnych w szklanych naczyniach. To wydarzenie miało miejsce w inspirującej atmosferze, gdzie natura spotkała się z sztuką w formie zaklętej w szkle.
Uczestnicy warsztatów zgromadzili się w klubie, pełni entuzjazmu i gotowi na tworzenie swoich własnych mini-ogródków w szklanych słoikach. Spotkanie było zróżnicowane pod względem wieku i poziomu doświadczenia, co tylko dodawało mu niepowtarzalnego charakteru. Starsi i młodsi mieli okazję uczyć się od siebie nawzajem i wymieniać pomysły.
Warsztaty były okazją do nauki, rozwijania kreatywności oraz nawiązywania relacji z innymi członkami klubu rodzinnego. Każdy uczestnik mógł zabrać ze sobą własną kompozycję do domu jako pamiątkę i źródło inspiracji. To wydarzenie ukazało, jak wiele radości i zadowolenia może przynieść prosty kontakt z naturą i tworzenie pięknych dzieł sztuki na co dzień.

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice