Aktualności

Kreatywne warsztaty tworzenia w drewnie

02/08/2023 


Relacja z kreatywnych warsztatów tworzenia w drewnie!
Za nami niezwykłe warsztaty, które odbyły się w ramach Klubów Rodzinnych, 2 sierpnia 2023. Tłumnie przybyły rodziny z dziećmi i zasiadły do wspólnego stołu twórczego gotowe do wspólnej przygody z drewnem i kwiatami!
Podczas warsztatów, z wielką pasją i wyobraźnią, stworzyliśmy cudowne kompozycje z drewna i kolorowych kwiatów, które doskonale ozdobią stoły lub mogą być zawieszone na drzwiach lub oknach, dodając uroku naszym domom. Było to prawdziwe wyzwanie, ale zaangażowanie i zaufanie rodziców w pomaganie swoim dzieciom stworzyło niezapomniane chwile.
Każde dziecko wykazało się kreatywnością i zdolnościami manualnymi, a rodzice cieszyli się obserwując rozwijające się umiejętności swoich pociech. Nie mogliśmy oderwać wzroku od nich, bo energia i radość, która nas otaczała, była niesamowita!
Wspólnie zbudowaliśmy nowe znajomości i przyjaźnie, dzieląc pasję do drewna, kwiatów i dekorowania swoich domów. Spotkania takie jak te przyczyniają się do wzmocnienia więzi rodzinnych i tworzenia wyjątkowych wspomnień, które zostaną z nami na zawsze.
Cieszymy się, że nasze warsztaty spotkały się z tak dużym entuzjazmem!  W sierpniu czekają na Was kolejne, fantastyczne wydarzenia!
Będziemy malować koszulki farbami do tkanin !
Zostały ostatnie wolne miejsca, więc szybko się zapiszcie!

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice