Aktualności

Warszawa: relacja z konferencji „Sekret udanego małżeństwa”

18/09/2023 


W dniu 16 września 2023 roku odbyła się wyjątkowa konferencja „Sekret udanego małżeństwa” w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło pary z różnych etapów życia małżeńskiego, które chciały lepiej zrozumieć tajniki udanych związków.
Podczas wydarzenia uczestnicy brali udział w interaktywnych warsztatach, sesjach dyskusyjnych i otrzymali praktyczne narzędzia do implementacji w codziennym życiu. Konferencja była okazją do rozwijania umiejętności porozumiewania się, budowania zaufania i odkrywania wzajemnych potrzeb i pragnień.
Wydarzenie odbyło się w Centrum Charytatywno-Edukacyjnym Caritas Polska, a atmosfera była inspirująca. Niezależnie od stażu małżeństwa, każda para znalazła tu cenne wskazówki i motywację do budowania udanej relacji.
Konferencja „Sekret udanego małżeństwa” stanowiła niepowtarzalną okazję do otwarcia nowego rozdziału w życiu każdej pary. Rejestracja na to wydarzenie trwała w najlepsze, a ilość miejsc była ograniczona, więc warto było działać szybko, aby uczestniczyć w tej inspirującej podróży ku lepszym i bardziej satysfakcjonującym związkom małżeńskim.

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice