Aktualności

Zaproszenie na konferencję

20/06/2023 


Zapraszamy na konferencję „Sekret udanego małżeństwa”, której głównym prowadzącym będzie znany coach relacji intymnych, Robert Lubowiecki. Wydarzenie skupi się na tematyce bliskości w małżeństwie oraz pogłębieniu relacji małżeńskich. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję poznać praktyczne i skuteczne strategie, które pomogą w budowaniu silnych więzi i długotrwałej harmonii w związku.
Robert Lubowiecki, ze swoim bogatym doświadczeniem, podzieli się wartościowymi wskazówkami i technikami, które przyczynią się do zacieśnienia więzi emocjonalnej oraz poprawy komunikacji między małżonkami. Konferencja skierowana jest zarówno do par będących na początku drogi małżeńskiej, jak i dla tych, którzy pragną odświeżyć swoje relacje i nadać im nową jakość.
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w interaktywnych warsztatach, sesjach dyskusyjnych oraz otrzymać praktyczne narzędzia do implementacji w codziennym życiu. Konferencja „Sekret udanego małżeństwa” jest wyjątkową okazją do rozwinięcia umiejętności porozumiewania się, budowania zaufania oraz odkrywania wzajemnych potrzeb i pragnień.

Miejsca na konferencję są ograniczone, dlatego rejestracja jest obowiązkowa. Można się zarejestrować poprzez stronę: https://rodzina.pomocmaltanska.org/zapisz-sie/. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się z asystentem koordynatora, Małgorzatą Ciosek, pisząc na adres e-mail: malgorzata.ciosek@zakonmaltanski.pl.

Adres konferencji: ul. Krasińskiego 21, Katowice Godziny: 8:00-16:00

Zapewniamy inspirującą atmosferę, w której każda para będzie miała szansę pogłębić swoje więzi i znaleźć indywidualne rozwiązania dla swojego małżeństwa. Niezależnie od tego, czy macie już wieloletnie doświadczenie czy dopiero rozpoczynacie swoją wspólną podróż, ta konferencja z pewnością dostarczy Wam cennych wskazówek i motywacji do budowania udanej relacji małżeńskiej.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Dołączcie do nas na konferencji „Sekret udanego małżeństwa” i otwórzcie nowy rozdział w Waszym życiu razem. Rejestracja już trwa, więc niezwłocznie zapiszcie się, aby zagwarantować sobie miejsce na wydarzeniu. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto działać szybko.
Z wyrazami szacunku

Małgorzata Ciosek

tel. 533 444 467
Asystent Koordynatora 

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice