Aktualności

Zaproszenie na Piknik Rodzinny w Katowicach

26/05/2023 


W sobotę, 17 czerwca, w godzinach 11:00-18:00 w ogrodzie Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach przy ulicy Granicznej 26, Fundacja Pomoc Maltańska – Maltańska Służba Medyczna oraz Stowarzyszenie “Po MOC” dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej serdecznie zapraszają na rodzinny piknik.

Celem pikniku jest stworzenie przestrzeni do wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu, wspólnej zabawy, rozmów i poznania się nawzajem.

W planie mamy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: gry i zabawy, animacje dla dzieci, m.in.: malowanie twarzy, studio kolorowych fryzur, bańki mydlane, skręcanie balonów,  rysowanie z nagrodami. Dostępna będzie bezpieczna przestrzeń do zabaw dla maluchów oraz przestrzeń relaksu dla dorosłych.

Na smakoszy kawy czekać będzie mała czarna lub cappuccino. Amatorzy czegoś słodkiego będą mogli ustawić się w kolejce po domowe wypieki lub watę cukrową.

 

Jak zapewniają organizatorzy na piknik warto przyjść z pustym żołądkiem, żeby mieć miejsce na grillowe maszkety i chlebek z czymś pysznym.

W programie pikniku jest także pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz możliwość zmierzenia ciśnienia.

Każdy zainteresowany trafi z pewnością słysząc, śmiech dzieci, góralską kapelę, czując aromat kawy i widząc z ulicy kolorowego dmuchańca.

 

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice