Aktualności

Katowice. Zajęcia dla rodzin „Budujemy mały domek”

28/06/2023 


W środowy wieczór, 28 czerwca 2023 roku, Maltański Klub Rodzinny w Katowicach zorganizował niezwykłe wydarzenie pod nazwą „Budujemy domek mały”. Była to okazja dla rodzin z miasta i okolic, aby spędzić miło czas w atmosferze zabawy, nauki i kreatywności.
Gdy zapadł zmrok, przedsionek klubu ożył dźwiękiem dziecięcych śmiechów i entuzjastycznych rozmów. Rodziny z różnych stron miasta zjawiły się, gotowe do wspólnego budowania i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Na miejscu czekały na nich liczne stanowiska i warsztaty, które umożliwiały zarówno dzieciom, jak i dorosłym uczestnictwo w różnych aktywnościach.
Na jednym stanowisku można było spróbować swoich sił w konstrukcji domków z klocków Lego. Dzieci wraz z rodzicami starali się zbudować jak najbardziej kreatywne i stabilne konstrukcje. Ich twórcze dzieła rosły na oczach innych uczestników, a każdy starał się zdobyć tytuł mistrza budowy.
Na innym stanowisku odbywały się warsztaty malowania i dekorowania małych drewnianych domeczków. Farby, pędzle, kolorowe ozdoby – wszystko było dostępne, aby rozwijać kreatywność i umiejętności artystyczne uczestników. Dzieci i dorośli tworzyli własne unikalne wzory, nadając domkom wyjątkowy charakter.
Nie mogło zabraknąć również stanowiska z materiałami do rękodzieła. Tam, pod czujnym okiem instruktorów, można było stworzyć własne domki z papieru lub tektury. Każdy uczestnik mógł dowolnie eksperymentować, wykorzystując swoją wyobraźnię i zdolności manualne.
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko i zabawka

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice