Aktualności

Maltański Piknik Rodzinny w Bielsku – Białej Lipniku [zaproszenie]

28/06/2023 


Zapraszamy na niezapomniany piknik rodzinny! Dołącz do nas 22 lipca 2023 r. o godzinie 13:00
w ogrodzie  Sióstr Szkolnych de Notre Dame przy ulicy Polnej 51B
w Bielsku-Białej Lipniku,
aby rozpocząć fantastyczną przygodę w rodzinnej wesołej atmosferze. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które sprawią, że ten dzień będzie pełen radości i zabawy dla całej rodziny.

Już od samego początku czeka na Was wiele atrakcji!

O 13:00 rozpoczynamy piknik, gdzie będziesz mógł skorzystać z dmuchańca i strefy gastronomicznej. Możesz posmakować pysznych przysmaków i delektować się wyjątkowymi smakami.

O 14:00 zapraszamy na pokaz zdrowej żywności. Przekonaj się, jak smaczne mogą być owocowe smoothie i odkryj nowe sposoby na zdrowe odżywianie. Poczuj się jak prawdziwy smakosz!

O 15:00 czeka na Was wyścig rodzinny na torze przeszkód. Przełamcie swoje bariery i wspólnie pokonajcie trudności na tej ekscytującej trasie. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i wzmacniania więzi rodzinnych.

A o 16:30 rozpoczynamy wielki turniej piłki nożnej. Przybądź z rodziną i znajomymi, aby dopingować naszych zawodników. Nie tylko będziesz mógł kibicować, ale także sam wziąć udział w meczu. Czekają na Ciebie niesamowite emocje i wiele radości z gry.

Podczas całego pikniku będzie można cieszyć się wspaniałymi smakołykami. Przygotowaliśmy watę cukrową, pyszną kawę, herbatę oraz smakowite ciasta. To idealna okazja, aby zrelaksować się i napełnić energią.

Nie zapomnij także o pokazach pierwszej pomocy, które odbędą się w trakcie pikniku. Dowiedz się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdobądź cenne umiejętności, które mogą uratować życie.

Dołącz do naszego pikniku rodzinnego i spędź niezapomniane chwile w gronie najbliższych.

 

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice