Aktualności

Warszawa:  Zapraszamy na niezwykłe warsztaty „Dojrzałe Relacje”! 

25/09/2023 


 Zapraszamy na niezwykłe warsztaty „Dojrzałe Relacje”!
Czy chciałbyś nauczyć się wyrażać miłość w sposób, który dotrze do serca Twojego partnera? Nauczyć się mówić „kocham Cię” w sposób zrozumiany i odczuwany głęboko? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję!
 Data: 30 września (sobota)
Godzina: 10:00 – 18:00
Lokalizacja: ul. Królowej Aldony 13, Warszawa

Na warsztatach „Dojrzałe Relacje” odkryjesz pięć języków miłości,

które pomogą Ci budować trwałe więzi i pielęgnować związki na długie lata. To niezwykła szansa na rozwijanie swoich umiejętności w dziedzinie miłości i relacji.
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak różne style przywiązania wpływają na nasze relacje? Czy Twoje przywiązanie jest bezpieczne, unikające czy lękliwe? Na tych warsztatach dowiesz się, jak zrozumieć swój własny styl przywiązania oraz styl Twojego partnera. To klucz do lepszego radzenia sobie z trudnościami i konfliktami w związku.
Często relacje toną w chaosie i zamieszaniu z powodu braku skutecznej komunikacji. Na warsztatach „Dojrzałe Relacje” razem z nami będziesz analizować „zabójców związków” – czyli bariery i przeszkody, które utrudniają efektywną komunikację. Poznasz narzędzia, które pomogą Ci pokonać te przeszkody i budować zdrową, otwartą wymianę myśli i uczuć.
Zapewniamy atmosferę pełną zrozumienia i wsparcia, która pozwoli Ci swobodnie eksplorować tematy związane z miłością i relacjami. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 533 444 467 lub mailowo pod adresem malgorzata.ciosek@zakonmaltanski.pl.
Przyjdź i odkryj klucz do dojrzałych, pełnych miłości relacji!  #DojrzałeRelacje #Miłość #Relacje #Warsztaty #Warszawa

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice