Aktualności

Warsztaty „Dojrzałe relacje” w Katowicach

25/09/2023 


Warsztaty „Dojrzałe relacje” Katowice.
Warsztaty „Dojrzałe Relacje” w Katowicach, które odbyły się 23 września, były wyjątkowym wydarzeniem skupiającym się na tematyce miłości i relacji. Uczestnicy zgromadzeni na ul. Krasińskiego 21 mieli okazję przejść przez fascynujące wykłady i interaktywne sesje, które pomogły im zgłębić tajniki pięciu języków miłości.
Podczas pierwszej części wydarzenia eksperci podzielili się wiedzą na temat tego, jak wyrażać miłość w sposób, który dociera do serca partnera, oraz jak budować trwałe więzi. To było prawdziwe odkrycie dla uczestników, którzy zrozumieli, że istnieją różne sposoby wyrażania uczuć, a klucz do udanych relacji to poznanie i akceptacja tych różnic.
Kolejny ważny temat, który poruszono, to style przywiązania. Uczestnicy dowiedzieli się, że różne style przywiązania mogą wpływać na dynamikę relacji. Dzięki tym warsztatom zrozumieli, jak zidentyfikować własny styl i styl partnera, co jest kluczowe dla radzenia sobie z konfliktami i trudnościami w związku.
Nie można było pominąć również zagadnienia efektywnej komunikacji w relacjach. Uczestnicy mieli okazję przeanalizować, jakie bariery utrudniają skuteczną wymianę myśli i uczuć z partnerem, a także otrzymali narzędzia do pokonywania tych przeszkód.
Długi dzień warsztatów trwał od godziny 10:00 do 18:00, ale każda minuta była tego warta. Uczestnicy opuścili wydarzenie z nową wiedzą i narzędziami, które pomogą im budować dojrzałe, pełne miłości relacje z partnerami. To wyjątkowe spotkanie pozostawiło trwałe wrażenie i zachęciło do kontynuowania pracy nad sobą i swoimi związkami.

Piknik w Bielsku – Białej
30 lat Zakonu Maltańskiego na Śląsku
Piknik Rodzinny w Świerklańcu
Plenerowe spotkania z pierwsza pomocą
Piknik Rodzinny w Katowicach
Rok pomocy humanitarnej dla osób Ukrainy

Fundacja Pomoc Maltańska

Maltańska Służba Medyczna ul. Wita Stwosza 41, 40-042 Katowice